Streľba v Las Vegas - Aká je pravda? Je strelec skutočne mŕtvy? Hovorí Amerika pravdu?

Obrázok

Oficiálna verzia, ktorú Američania vypustili do sveta má niekoľko dier. Najväčším problémom je motív. Je tu ale niekoľko vodítok, ktoré naznačujú úplne iný scenár.

Oficiálna verzia je taká, že strelcom bol milionár Stephen Craig Paddock, ktorý zbohatol na predaji nehnuteľností. Polícia ho mala nájsť už mŕtveho v jeho hotelovej izbe. Podľa oficiálnych správ sa ale v jeho hotelovej izbe našlo aj 23 streľných zbraní a v jeho dome ďalších 19 streľných zbraní, výbušniny a zariadenia na úpravu zbraní na automatické. Čo sa ale nenašlo bol motív.

Skutočnosť je pravdepodobne ale taká, že skutočný strelec je stále na slobode a Stephen Craig Paddock bol jednou z jeho obetí. Paddock mal rozbiť dve okná na svojej hotelovej izbe, z ktorej strieľal. Ak by chcel strieľať z okna, pravdepodobne by ho radšej otvoril. Rozbité okná sú skôr dôsledkom streľby v hotelovej izbe, pri ktorej bol Paddock zabitý.

Paddock sa pravdepodobne živil nelegálnym obchodom so zbraňami, z ktorého pochádzalo aj jeho bohatstvo a v hoteli mal stretnutie s potenciálnym kupcom. Stretnutie sa bohužiaľ zvrtlo a skončilo to krvavým masakrom.

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať