Zákulisné informácie!!! Ako vyzerá všedný biely deň voccu Magiána Kebabu?

Obrázok

Zaujímalo vás niekedy, ako prebieha všedný biely deň Magiana Kebabu? Prinášame exkluzívne informácie o našom voccovi.

Magián je ranné vtáča a už od bieleho rána je na nohách. Na raňajky si dá biely jogurt s nejakým tým bielym pečivom. Tmavé je síce zdravšie, ale Magián je človek zásadový a zdravý životný stýl je aj tak len pre slniečkárov.Po výdatných raňajkách zapne svoj biely notebook, z ktorého vymontoval CD-RÓM mechaniku, poodpisuje na e-maily, pozdieľa niekoľko hoaxov a pridá aj dva vlastné. Potvrdí 2 nových priateľov na facebooku, takže ich tam má už 1490. Toto číslo sa mu nepáči, tak si 2 priateľov vymaže, lebo ako som už spomínal, je to človek zásadový.

Teraz Magiána čaká 16 hodín práce, keďže je županom aj poslancom a svoju prácu robí tak, aby si svoj plat zaslúžil. Prvých 8 hodín pracuje v Banskej Bystrici, potom ho čaká trojhodinový presun do Bratislavy, kde si dá neskorý obed, odpracuje zvyšných 8 hodín a vráti sa domov do Banskej bystrice. Po ďalšich troch hodinách cestovania prichádza domov a keďže deň už dávno prestal byť biely, Magián sa ukladá do postieľky na zaslúžených 8 hodín spánku. Možno si poviete, že to nie je možné, lebo deň má len 24 hodín a na spánok mu ostáva nanavýš hodina. Magían vám na to ale povie: "Pgd makový má dvacaťštygy hodín, to je len nagiadenie eugópskej únie, na ktogé ja zvysoka se... kašeem."

Magián však nezabudne poďakovať tomu, kto na neho celý deň dával pozor. Nie nemyslím Krúpu pištolníka, ani Miňka, ktorý j*be tvojho Alaha. Dokonca ani toho čo nie je historik a preto vie že holokaust nebol. Myslím niekoho úplne iného, ktorému Vocca každodenne ďakuje a zároveň ho prosí o ochranu týmito slovami:

"Anjeičku, moj stgážničku, ochgaňuj moju stganičku, aby maa vea hlasov, viacej ako Mino vlasov, ochgaňuj nás vo dne, v noci, aby sme boli pgi moci.  Na stgaz!"

A ešte pár informácii o našom voccovi:

Obľubená farba: Biela
Obľúbené jedlo: Krúpová polievka, Kebab
Farba vlasov: Nezistená
Dĺžka vlasov: Zanedbateľná, s občasným výskytom
Zamestnanie: Župan, Poslanec NR SR, Spisovateľ, Básnik, Vedec, Mesiáš na polovičný úväzok
Voľnočasové aktivity: Turistika, Chalupárčenie
Obľubená turistická destinácia: Tatranský Kriváň
Toto miesto som navštívil: Zatiaľ ani raz
Ciele do najbližšej budúcnosti: Zmeniť PSČ Banskej Bystrice na 01488

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať