Aliancia za rodinu - Podvod storočia

Obrázok

Od začiatku ma prekvapilo, s akým nasadením sa pustila kampaň referenda, ktoré iniciovala aliancia za rodinu. Keďže pracujem vo svete internetu a médií, dobre viem, že takáto kampaň nie je zadarmo.

Všekto mi svitlo, až keď som si prečítal tento članok. Na stránke aliancie za rodinu je číslo účtu, kam môžu ľudia posielať peniaze ako príspevok na kampaň. To by ešte bolo v poriadku, veď verejné zbierky sú bežné, dajú sa kontrolovať. Táto ale nie. Nebola totiž registrovaná na ministerstve vnútra, aj keď donedávna bolo na webe Aliancie za rodinu napísané, že zbierka registrovaná je. Hovorca aliancie dal vyhlásenie, že túto informáciu tam musel dopísať hacker. Tejto rozprávke už ale neverím.

Keďže viacero hackerov poznám a viem ako konajú, toto nie je štýl žiadneho hackera. Keby sa dostal na takúto stránku, určite by nebola jediná zmena ktorú urobí, že dopíše vetu o tom, že zbierka je registrovaná na ministerstve vnútra. Ďalšie podozrivé okolnosti sú napísané aj v článku, ktorý som už spomínal.

 Tu sa dostávame k tomu, že nikto netuší, ako prúdili peniaze zo zbierky, ktorých nebolo vôbec málo. Zo strany ministerstva hrozí pokuta od 100 do 1000EUR. To je suma, ktorú tam museli získať za jeden slabší deň, keďže na poporu aliancie vyzývali v mediách, v kostoloch a aj samotná kampaň do veľkej miery nabádala na podporu aliancie. Nebyť jedného človeka, ktorý si všimol že aliancia má na webe nepravdivú informáciu, prešlo by to celé bez povšimnutia.

Až teraz si uvedomujem, ako dokonale bolo celé referendum naplánované a pripravené.  Podieľali sa na ňom odborníci z marketingu a manipulátori. Téma referenda bola vybratá na mieru pre náš národ. A za všetkým sú zas len peniaze.

Nevedel som si vysvetliť, prečo prišli s takýmito témami, keďže zo strany homosexuálov na Slovesnku nebol žiaden výrazný tlak. Pripomenuli sa raz do roka na dúhovom pochode a tým to haslo. Nedožadovali sa nátlakom žiadnych práv. Bolo pár aktivistov, ale tému homosexuálov a ich práv aj tak najviac premieľali práve ľudia, ktorí homosexuálmi nie sú. 

Lenže referendum sú zas obrovské peniaze, ktoré sa premelú cez spoločnosti, ktoré zabezpečujú tlač hlasovacích lístkov, kampaň a ďalšie veci okolo referenda. Tých 6 miliónov EUR, ktoré nás referendum stojí sa zaplatí firmám, ktoré mali od začiatku záujem na tom, aby sa referendum konalo. Nehovoriac o tom, že sú tu ďalšie obrovské sumy, ktoré sa nedajú kontrolovať, lebo tečú cez súkromný účet aliancie za rodinu.

Chcel by som teda poblahoželať aktivistom z aliancie za rodinu, že takto majstrovsky obabrali celý národ a zároveň sa chcem vysmiať vám všetkým, ktorí ste im sadli na lep...  

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať