Fico opäť otvorene klame o tom, ako pán Kiska údajne vyhodil na ulicu 48 rodín.

Obrázok

Zo strany Róberta Fica sme si už na demagógiu zvykli. Je to v podstate to jediné, v čom vyniká. Prakticky deň pred moratóriom sa objavilo na internete video, ktoré hovorí o tom, že pán Kiska vysťahoval 48 rodín na ulicu.

Načasovanie zverejnenia videa bolo naplánované tak, aby pán Kiska nestihol reagovať a vyvrátiť Ficové klamstvá. Jediný spôsob, ako bez porušenia moratória vyvrátiť toto Ficové klamstvo je, ak budeme pravdu šíriť my, ľudia ktorým nie je jedno, čo sa v tejto krajine deje.

Od začiatku mi bolo jasné, že keby chcel vykázať na ulicu nájomníkov s platnou zmluvou, súd by mu to zatrhol. Ak by chcel aj vykázať nájomníkov, ktorí by tam bývali načierno, rovnako by bol súd skôr na strane slabších a zraniteľnejších a dal by nejaké ultimátum. Na internete som vysvetlenie nenašiel, tak som sa rozhodol kontaktovať priamo pána Kisku. Tu je teda vyjadrenie pána Kisku:

Je mi veľmi ľúto, že ešte aj deň pred moratóriom sa predseda vlády pokúša podsúvať verejnosti nepravdivé informácie o mojej osobe. A to videom, ktoré umiestnil priamo na svoju stránku. Spoločnosť, v ktorej som bol spoluvlastníkom, kúpila v roku 1996 nehnuteľnosti podniku ZVL v konkurze, ktoré predtým slúžili ako podniková ubytovňa pre zamestnancov. Boli kúpené bez vecného bremena a ľudia, ktorí v nej bývali, už neboli zamestnancami, bývali v nich na čierno. Ľuďom, ktorí ubytovňu obývali, spoločnosť ponúkla odkúpenie ubytovacích jednotiek do osobného vlastníctva za sumu dnešných 3 300 EUR. V iných prípadoch sme napríklad v súčinnosti s mestským úradom ponúkli možnosť náhradného ubytovania. V žiadnom prípade nedošlo k vysťahovaniu zo dňa na deň, naopak bol to proces, v ktorom sa nám podarilo viacerým nájsť náhradné ubytovanie.

Spomínané video:

Na facebooku sa rozbehla masívna kampaň s týmto videom. Ako človek pracujúci v IT a internetovom marketingu dobre viem, koľko takáto kampaň stojí. Kľudne by za paniaze z kampane Fico tých 48 rodín ubytoval, možno aj na celý život. Nenechajme sa klamať. Fico nesmie vyhrať už len preto, že takýmito ťahmi uráža občanov Slovenska.

Šírme ďalej pravdu, lebo Ficové klamstvá už sa šíria platenou kampaňou.

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať