Fico je BEZCHARAKTERNÝ CHRAPÚŇ

Obrázok

Možno si poviete, že trocha silné slová na meno premiéra tejto krajiny. Ubezpečujem vás, že som sa vyjadril maximálne slušne. Keby som použil slová, aké sa mi tlačia na jazyk, bol by tento článok nepublikovateľný.

Objavili sa nové letáčiky a nové billboardy. Letáčik som v ruke nemal (videl som len foto), ale jednoznačne je použitý rovnaký dizajn aj námet ako na billboardoch, tak aj na letákoch. Billboardy aj letáčiky sú zamerané, ako inak, proti pánovi Kiskovi.

Čo ma zarazilo, bol podpis. Pod billboardovou kampaňou je podpísaná strana OBYČAJNÍ ĽUDIA. Pozor, nie Matovič a jeho Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, ale strana Víťazoslava Morica, ktorú založil len preto, aby Matovič nemohol založiť stranu s rovnakým názvom, ako malo jeho združenie, ktoré sa malo pretransformovať na politickú stranu. (viac)

Tak som si našiel, čo sa dalo ku strane Obyčajní ľudia. Našiel som tento výkaz, ktorý hovorí, že strana má na konci roku 2012 dlh 182 480 EUR. Príjmy strany tvoria len členské príspevky (za rok 2012 to bolo 150 EUR). Strana má jediného člena.

Ak má strana len dlhy a žiadne príjmy, z čoho teda financovala masívnu kampaň proti Kiskovi? Odpoveď je jednoduchá. Ak aj bol podpis strany daný na billboardy s ich vedomím, je jasné kto kampaň financoval a inicioval. Predpokladám, že v roku 2014 dostane strana štedrý príspevok od štátu. V konečnom dôsledku zas Ficovú kampaň platíme my.

To si Fico vážne myslí, že sme všetci padnutí na hlavu? Za akým účelom by doteraz pasívna politická strana, ktorá s prezidentskými voľbami nič nemá, z ničoho-nič financovala tak rozsiahlu kampaň? Teraz v tom zhone Fico robí chyby a len stále viac ukazuje, ako funguje jeho politika. On má ruky čisté, ale aj polodementnej opici musí byť jasné, že za tým všetkým je on. Vás to neuráža, že Fico nás má za debilov? Mňa teda áno a keby som ho teraz stretol, natrhnutá achilovka by bola jeho najmenším zranením.

K obsahu billboardu by som povedal asi toľkoto. Pán Kiska naozaj povedal, že je za to, aby sa umožnilo homosexuálom, aby mohli dediť po svojich partneroch (viac). To sú registrované partnerstvá. Dodal ale, že je zásadne proti tomu, aby mohli homosexuálne páry vychovávať deti a že rodina ako taká je preňho posvätná. Preto, ak niekto takto vytrhne z kontextu jednu vetu, je to demagógia a chrapúňstvo najhrubšieho zrna. Dodal by som ešte, že VŠETCI poslanci SMERu v europarlamente hlasovali za zrovnoprávnenie homosexuálnych manželstiev (viac). To znamená, že chcú, aby homosexuáli mohli adoptovať a vychovávať deti.

Fico má (naše) peniaze a môže si zaplatiť drahé kampane. My ale máme svedomie a musíme mu v tom čo robí brániť spoločnými silami. Ukážme mu, že máme odhodlanie a jeho kúpená moc mu je na nič. Zdieľajte preto ďalej tento článok a šírte medzi ľudí pravdu.

S pozdravom,
Ján Čerňanský

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať