Najväčšie klamstvá Róberta Fica

Obrázok

Keď niekto zaklame raz, je to zlé. Keď zaklame viac krát, nazveme ho klamárom, ale keď niekto klame neustále, tak je určite predsedom SMERu.

Róbert Fico je známy svojimi schopnosťami rozprávať to, čo chcú ľudia počuť. Ak ale to čo chcú počuť nie je pravda, jeho voličom to ulahodí aj tak. Dokonca aj po tom, ako sa dokáže, že jednoznačne klamal.

 

 

Dovolil som si aspoň zopár z jeho klamstiev:

,,Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem"

Túto vetu povedal ešte v apríli roku 2009. Ako máme možnosť vidieť, sľub nedodržal a nie len že je premiérom, ale ešte kandiduje na prezidenta. Viac: http://www.sme.sk/c/4382133/fico-o-pat-rokov-tu-uz-nebudem.html

Klamstvá o vzťahu k cirkvi

Do prihlášky do Komunistickej Strany napísal: ,,S náboženskou otázkou som vysporiadaný a som ateista". (obrázok)
V prezidentskej kampani ale použil cielene natočené video, v ktorom sa prehlasuje za lepšieho kresťana, ako ktorýkoľvek poslanec KDH. (video)

Hlas podobný Ficovmu

Z kruhov strany SMER unikla nahrávka, ktorú Fico označil za podvrh. Nahrávku si vypočulo niekoľko odborníkov, ktorí sa jednohlasne zhodli, že nahrávka je pravá a na nahrávke je skutočne hlas Róberta Fica. (nahrávka)

Toto sú klamstvá dokázané a bežný človek by na jeho mieste už mal na krku kontroly z daňového úradu a finančnú políciu.

Nehovoriac o pozmeňovaní faktov celou Ficovou vládou, aby vyzerali pred voličmi dobre. Nezamestnanosť sa dá totiž riešiť buď tak, že príjmete opatrenia, alebo jednoducho prestanete absolventov a dlhodobo neschoných práce počítať za nezamestnaných a štatistiky zrazu vyzerajú lepšie (video). Alebo cena plynu sa dá znížiť buď tým, že sa štát vážne postará o zníženie ceny, alebo jednoducho v polovici grafu použijeme iné jednotky. (video)

Je to len zopár klamstiev, ktoré sú dokázané. Existujú ale stovky ďalších, najmä o vzťahoch Fica so spoločnosťami J&T a Penta. Existuje veľa nepriamych dôkazov a indícií, vie sa o priateľstvách medzi členmi SMEru a tvárami organizovaného zločinu.

Ak sa teda rozhodnete voliť Fica, stávate sa spolupáchateľom všetkej trestnej činnosti, ktorú jeho zvolením umožníte.

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať