Čo Ficová vláda urobila pre Slovensko? Kde sú istoty?

Obrázok

Zatvorené centrá voľného času, zvyšovanie daní a odvodov pre živnostníkov, nárast nezamestnanosti... To sú len niektoré rany istoty, ktoré Ficová vláda uštedrila Slovensku.

- Novela zákonníka práce, najmä reforma odvodového systému spôsobila rapídny nárast nezamestnanosti. Nepomohli ani hry s číslami, keď Fico započítal medzi zamestnaných aj ľudí na dlhodobej PN a študentov na absolventskej praxi, ktorí sa dovtedy nepočítali.

- Školstvo okrem nezmyselného utrácania peňazí na zbytočné formality a odstavenia centier voľného času nezaznamelano významnejšie zmeny. Za zmieknu stojí, ako Fico bez hanby oklamal učiteľov, ktorí na základe jeho sľubov ukončili štrajk, ale sľuby ostali len sľubmi.

- Naťahovačky na generálnej prokuratúre už prestávajú byť zaujímavé aj pre médiá. Protiústavné konanie Ficovi nie je cudzie. Tak majú s pánom prezidentom aspoň niečo spoločné, nie len to, že si radi strieľajú z ľudí (prípadne do ľudí). Nevymenovanie právoplatne zvoleného generálneho prokurátora môže beztrestne prejsť asi len na Slovensku.

- Keď sme pri protiústavnom konaní, za zmienku stoja súdne spory, na ktorých Slovensko stráca milióny, len preto, lebo Ficová vláda schvaľuje protiústavné zákony a potom, čuduj sa svete, niekomu sa to prestane páčiť a exekútori zablokujú 30 miliónov eur. Toto ale stále nie je konečná suma, o ktorú prídeme. Fico totiž zaplatil ďalších 25 miliónov eur piatim právnikom za vopred prehratý spor. To znamená, že piati ľudia dostali prakticky zadarmo 5 miliónov eur.

Toto je len niekoľko z ohromného množstva klincov do truhly našej rodnej vlasti. A nám neostáva nič iné, len sa prizerať, ako sa to celé rúti do záhuby. Alebo nie? Sú to ľudia, kto má moc a pokiaľ si necháme od vrchnosti srať na hlavu, tak nám s radosťou na hlavu srať budú!

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať