Bomba na zasadnutí smeru

Obrázok

Dnes v popoludňajších hodinách sa Bratislavou ozval silný výbuch. Pri explózii zahynuli niekoľkí poslanci SMERu vrátane premiéra Róberta Fica.

Takáto správa by momentálne potešila asi väčsinu živnostníkov a pracujúcich ľudí. Naopak, poberatelia dôchodkov a sociálnych dávok by asi ostali zarmútení. Príčinov je politika vládnej strany SMER, ktorá znevýhodňuje pracujúcich a zvýhodňuje lenivých ľudí. Verí SMER naozaj všetkému čo robí, že to prospeje našej ekonomike? Dovolím si s istotou tvrdiť, že NIE. Tu sú dôkazy:

  • Nie je tajomstvom, že SMER je úzko prepojený s finančnými skupinami ako Penta a J&T.
  • Tieto finančné skupiny potrebujú, aby ich ľudia boli v parlamente a pomáhali im prekonávať prekážky, ktoré by im nestranná vláda mohla dať do cesty.
  • Preto tieto skupiny financovali predvolebné kampane a mediálnu podporu SMERu.
  • SMER sa ale potrebuje udržať, preto zákony upravuje nie pre prosperitu krajiny, ale aby si získali určité skupiny ľudí. Najjednoduchšie je získať si dôchodcov a ľudí s nízkym vzdelaním, preto sú zákony smerované v ich prospech.
  • Ich preferencie zvyšuje aj stále narastajúce množstvo vzdelaných ľudí, ktorí túto krajinu opúšťajú.


Preto nie je výlúčené, že raz niekomu prasknú nervy a úvod tohoto článku sa stane realitou, lebo iné východisko už očividne nie je.

Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať