Vladimír Zahoranský - profil mladého FicoVoliča

Obrázok

Najlepší spôsob ako priblížiť svetu profil ficovoliča je, ukázať facebookový profil jedného z nich. Citované príspevky sú nepozmenené a nekomentujem ich, aj keď asi každému je jasné, aké je moje politické presvedčenie.

Za prototyp ficovoliča som zvolil človeka, ktorý na stránke Posledný nech zhasne na facebooku obhajoval Róberta Fica. Volá sa Vladimír Zahoranský a tu je jeho profil na facebooku (odporúčam prelistovať zoznam priateľov). Príspevky na jeho časovej osi sú verejne dostupné, tak si dovolím pár z nich citovať:

 

21. december 2014

Mám dobrý typ. Aký by ste dali Vy darček premiérovi a prezidentskému kandidátovi Róbertovi Ficovi na Vianoce pod stromček? Aký darček si zaslúži od Vás najviac? Ja si myslím, že Fico dáva darčeky po celý rok – výbornú politiku akú robí pre Slovensko a obyčajných ľudí na Slovensku. Fico je politik za ktorého môžeme byť právom hrdí že ho máme.

1. január 2014

Všetko dobré v novom roku 2014 a Fica prezidentom


3. január 2014

Zdravím priatelia. Pozrite si túto skvelú tlačovku na ktorej sú podané informácie o mimoriadne pozitívnom stave hospodárenia štátu za minulý rok. Úloha ozdraviť verejné peniaze a nastúpiť udržateľnú akceptovateľnú cestu, splniť záväzky Európskej únii sa vláde Róberta Fica naozaj podarilo naplniť. Je to ďalší dôkaz toho, že sociálna demokracia vie riadiť štát a zodpovedne hospodáriť s verejnými financiami. Dokonca ešte lepšie ako pravicové vlády čo sme tu mali.

http://www.smertv.sk/c/658/1/0/stat-hospodaril-v-minulom-roku-lepsie-nez-si-predsavzal.htm

Skúste si pozrieť stav aký je v susednej Českej republike. Normálnu vládu dodnes nemajú, formujúca vládna koalícia má viac trhlín a problémov ako riešení, ekonomika v zložitej problémovej situácii, silný programový ťah na riešenie problémov nikde, silne dominuje populizmus a marginálne témy, spory ústavných činiteľov, problematická nedôveryhodná povesť krajiny v zahraničí (ťarcha Klausa tak ľahko sa nestratí), spoločenský odpor k európskym projektom (euro, fiškálna únia, banková únia ...), minulý rok ČNB musela pristúpiť k radikálnemu kroku na ochranu meny s významnou devalváciou meny (a teda znehodnotenia peňazí a ceny majetku čo ľudia vlastnia), konsolidácia verejných financií na veľmi problematických základoch, krajina s dlhou recesiou apod. A teraz si ešte raz spomeňte na tlačovku Fica či jeho hodnotenie výsledkov vlády za rok 2013. Áno, tak obrovský je skutočný rozdiel medzi ČR a SR: Právom teda môžeme byť hrdí na vynikajúcu politiku vlády Róberta Fica. Vďaka Ficovi a jeho tímu ľudí, vďaka jeho politickým krajinám máme tak jasný náskok nad Čechmi.

V profile je mnoho podobných skvostov. Jedna vec je politický názor, iná vec je posadnutosť. A bohužiaľ, veľká časť voličov Fica je ako v hypnóze. Neviem, ako to robí, ale je v tom vážne dobrý. Je len na Vás, či sa chcete zaradiť medzi ľudí, ako je Vladimír Zahoranský.


Zdieľať na Facebooku

Prihlásenie člena:

  Login:
Heslo:
    Registrovať